Autoryzowany serwis VOLVO Trucks

Posiadamy autoryzację VOLVO Trucks, więc możesz mieć pewność, że spełniamy wysokie standardy Producenta i możemy zagwarantować wykorzystywanie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz, między innymi, naprawy gwarancyjne, kontraktowe i pogwarancyjne, a także sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Kompleksowa obsługa

Pełna obsługa Twojego samochodu ciężarowego w jednym miejscu. Oferujemy nie tylko autoryzowany serwis samochodów VOLVO Trucks, ale także serwis przyczep/naczep, serwis klimatyzacji, diagnostykę komputerową, obsługę opon, usługę mobilnego serwisu 24/7 z transportem lawetą czy holowaniem pojazdu, myjnię oraz stację paliw. Dopasowujemy się do Ciebie i szanujemy Twój czas. Niektóre nasze usługi – jak serwis opon – oferujemy także w formie mobilnej, abyś nie musiał się martwić o planowanie wizyty u nas na miejscu. To my przyjedziemy do Ciebie. My jesteśmy zawsze gotowi, Ty wybierasz najdogodniejszą dla Ciebie porę. 

Zawsze dostępni

Możesz na nas polegać w sytuacjach awaryjnych. Zapewnimy holowanie Twojego pojazdu do naszego sewisu lub Twojej siedziby. Nasz serwis mobilny działa 24 godziny, 365 dni w roku. Dojedziemy tam, gdzie nas potrzebujesz, o każdej porze.

Tradycja i nowoczesność

U nas doświadczenie współgra z nowoczesnością. Chętnie dzielimy się doświadczeniem, ale też stale się doskonalimy i rozwijamy naszą ofertę. Nad wszystkim czuwa Mistrz, pierwszy mechanik naszej firmy, który jest z nami od samego początku. Nie tylko jesteśmy na bieżąco z nowościami w branży, ale wyznaczamy też trendy. Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce posiadamy całodobową płytę do zautomatyzowanej diagnostyki opon.

Wygoda i elastyczność

Wiemy, jak różne mogą być Twoje potrzeby, dlatego do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Mamy doświadczenie zarówno w obsłudze serwisowej całych flot pojazdów ciężarowych, jak i pojedynczych firm transportowych. Doradzimy i dopasujemy zakres usług tak, aby zapewnić Ci największy komfort i bezpieczeństwo oraz lepszą rentowność.

Ponad 20 lat doświadczenia

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych VOLVO Trucks w Pilźnie istnieje od 2005 i działa w ramach należącej do Grupy OMEGA Pilzno spółki OMEGA Truck Center. Mamy ponad 20 lat doświadczenia pracy z samochodami ciężarowymi, w tym obsługę własnej floty. Udało nam się w niej prawie całkowicie wyeliminować awarie na drodze.

Odpoczynek i domowa kuchnia

Mamy miejsca postojowe oraz strefę do odpoczynku, żebyś mógł się zatrzymać podczas naprawy. Zapraszamy też do naszej stołówki, gdzie Panie Kucharki gotują codziennie pyszne domowe jedzenie.

Formularz zapytania

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

    Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

    +48 606 670 992

    Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

    call