Jesteśmy dostępni przez całą dobę, przez cały tydzień. Reagujemy szybko na Twoje zgłoszenie. Nasz całodobowy serwis mobilny to błyskawiczna i profesjonalna pomoc na miejscu zdarzenia. Jesteśmy bliżej, niż myślisz. Od szybkiej i profesjonalnej naprawy dzieli Cię tylko jeden telefon. Chcesz szybko wrócić na drogę?

 

Nie czekaj, działaj! Zadzwoń już teraz:

Auto serwisowe

Posiadamy auto serwisowe, dzięki czemu możemy dokonać naprawy tam, gdzie miałeś nieplanowany postój. Nasz pojazd wyposażony jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Profesjonalizm i czas są jeszcze ważniejsze w tak kryzysowych sytuacjach, jak nagła awaria pojazdu.

Najlepsi specjaliści

Nasza załoga to wykwalifikowani specjaliści z dużym doświadczeniem, potrafiący pracować pod presją czasu i w każdych warunkach. Poradzą sobie z nawet najbardziej wymagającą naprawą, abyś jak najszybciej wrócił na drogę, niezależnie od tego, gdzie i w jakiej sytuacji miałeś awarię.

Wypożycz lawetę

Jeśli Twój samochód nie nadaje się do jazdy, odholujemy go do naszego serwisu lub na wskazane przez Ciebie miejsce. Masz też możliwość wypożyczenia lawety.

Serwis mobilny – dojedziemy, gdzie potrzeba

Nasz serwis Volvo 24H oferuje możliwość dokonywania mobilnych napraw. Jesteśmy w stanie podjechać do miejsca, w którym znajduje się uszkodzony pojazd, by podjąć próbę wyeliminowania na miejscu usterki, uniemożliwiającej dalszą podróż. Nasi serwisanci, którzy przyjadą mobilnym warsztatem, dołożą wszelkich starań, by mogli Państwo kontynuować trasę swoim samochodem. Mamy jednak świadomość, że nie wszystkie usterki można naprawić z dala od dobrze wyposażonego punktu serwisowego, dlatego nie zawsze rozwiązanie to okaże się wystarczające. Doskonale wiemy, że nierzadko pojazd ulega awarii w najmniej odpowiednim miejscu lub momencie. Nie zawsze usterka pozwala na bezpieczny dojazd do serwisu samochodowego, by dokonać niezbędnych napraw. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, oferujemy serwis samochodów Volvo 24/7.

Holowanie pojazdu

W ramach prowadzonego przez nas serwisu Volvo 24H oferujemy między innymi holowanie pojazdu. Możliwy jest transport pojazdu w ten sposób zarówno do miejsca docelowego, wskazanego przez kierowcę, jak również do naszego Autoryzowanego Serwisu Volvo Trucks, w którym możemy w kolejnym kroku podjąć się działań, mających na celu naprawę pojazdu i przygotowanie go do dalszej trasy.

Laweta – przyjaciel każdego kierowcy

Nasz serwis Volvo 24H oferuje także Klientom z uszkodzonym samochodem transport lawetą. Podobnie, jak w przypadku holowania, możliwe jest dowiezienie pojazdu bezpośrednio do naszego serwisu lub odwiezienie go we wskazane miejsce docelowe. Ponadto, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferujemy także dodatkową usługę, jaką jest wypożyczenie lawety. Wierzymy, że usterki na trasie zdarzają się każdemu, a bezpieczne przetransportowanie niesprawnego pojazdu do warsztatu lub innego miejsca wpływa na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Korzystając z naszego serwisu Volvo 24H, mogą Państwo liczyć na pomoc bez względu na dzień i godzinę oraz miejsce, do jakiego przyjdzie nam dotrzeć z oczekiwanym wsparciem.

Formularz zapytania

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

    Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

    +48 606 670 992

    Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

    call