Kontrakty

Zapewnij sprawność i bezpieczeństwo Twoich pojazdów, a także zaoszczędź czas i pieniądze dzięki Kontraktom Serwisowym VOLVO Trucks.

Większa dyspozycyjność naszych wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników oraz niższe koszty eksploatacji pojazdu to tylko niektóre z zalet kontraktów serwisowych VOLVO Trucks. Od początku znasz terminy przeglądów i wszystkie koszty, a dzięki stałemu nadzorowi Twoich pojazdów wyłapujemy wszelkie nieprawidłowości i zapobiegamy potencjalnym problemom, zanim się pojawią. Dzięki Kontraktom Serwisowym VOLVO Trucks zyskujesz bezpieczeństwo i jeździsz więcej i dalej, a więc poprawiasz wyniki finansowe swojej firmy, a przy odsprzedaży pojazdu zapewniasz sobie pełną historię serwisową i najwyższą wartość.

Wybierz kontrakt dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybierz Kontrakt dopasowany do Twoich potrzeb już dzisiaj, aby Twoja flota zawsze była w najlepszej kondycji, a Ty mógł skupić się na tym, co najważniejsze – rozwoju swojej działalności.

Niebieski Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks

Kompletna obsługa zapobiegawcza i przeglądy. Dopasowujemy harmonogram serwisowy do rzeczywistego stanu i eksploatacji Twojego samochodu ciężarowego, który cały czas monitorujemy. Znasz wszystkie terminy i koszty z góry. Niższe koszty, większa kontrola.

 • Harmonogram serwisowy
 • Obsługa zapobiegawcza
 • Holowanie do najbliższego serwisu VOLVO Trucks

Srebrny Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks

To wszystkie zalety Niebieskiego Kontraktu Serwisowego VOLVO Trucks, a ponadto naprawy układu napędowego i stacja obsługi zawsze gotowa z wyprzedzeniem na przybycie Twojego pojazdu. W ten sposób lepiej kontrolujesz wydatki, bo unikasz nieprzewidzianych kosztów napraw, a przy odsprzedaży pojazdu możesz liczyć na lepszą cenę.

 • Harmonogram serwisowy
 • Obsługa zapobiegawcza
 • Ochrona komponentów układu napędowego
 • Holowanie do najbliższego serwisu VOLVO Trucks

Złoty Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks

Zawsze dyspozycyjni. Zawsze dopasowanie do Ciebie. Utrzymujemy Twój samochód ciężarowy w optymalnej kondycji, co pozwala oszczędzić Twój czas i pieniądze, a także uzyskać najlepszą wartość przy odsprzedaży. Złoty Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks to największa dyspozycyjność Twojego samochodu ciężarowego, obsługa zapobiegawcza oraz pomoc drogowa.

 • 100% dyspozycyjności
 • Uptime Care – ustanowienie standardu dyspozycyjności i monitorowania w czasie rzeczywistym Twojego samochodu ciężarowego
 • Harmonogram serwisowy
 • Obsługa zapobiegawcza
 • Wszystkie naprawy zawarte w kontrakcie
 • Pojazd zastępczy lub rekompensata finansowa
 • Holowanie do najbliższego serwisu VOLVO Trucks

Formularz zapytania

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

  Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

  +48 606 670 992

  Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

  call