Zapewnij sprawność i bezpieczeństwo Twoich pojazdów, a także zaoszczędź czas i pieniądze dzięki Kontraktom Serwisowym VOLVO Trucks.

Większa dyspozycyjność naszych wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników oraz niższe koszty eksploatacji pojazdu to tylko niektóre z zalet kontraktów serwisowych VOLVO Trucks. Od początku znasz terminy przeglądów i wszystkie koszty, a dzięki stałemu nadzorowi Twoich pojazdów wyłapujemy wszelkie nieprawidłowości i zapobiegamy potencjalnym problemom, zanim się pojawią. Dzięki Kontraktom Serwisowym VOLVO Trucks zyskujesz bezpieczeństwo i jeździsz więcej i dalej, a więc poprawiasz wyniki finansowe swojej firmy, a przy odsprzedaży pojazdu zapewniasz sobie pełną historię serwisową i najwyższą wartość.

Wybierz kontrakt dopasowany do Twoich potrzeb.

Wybierz Kontrakt dopasowany do Twoich potrzeb już dzisiaj, aby Twoja flota zawsze była w najlepszej kondycji, a Ty mógł skupić się na tym, co najważniejsze – rozwoju swojej działalności.

Niebieski Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks

Kompletna obsługa zapobiegawcza i przeglądy. Dopasowujemy harmonogram serwisowy do rzeczywistego stanu i eksploatacji Twojego samochodu ciężarowego, który cały czas monitorujemy. Znasz wszystkie terminy i koszty z góry. Niższe koszty, większa kontrola.

 • Harmonogram serwisowy
 • Obsługa zapobiegawcza
 • Holowanie do najbliższego serwisu VOLVO Trucks

Srebrny Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks

To wszystkie zalety Niebieskiego Kontraktu Serwisowego VOLVO Trucks, a ponadto naprawy układu napędowego i stacja obsługi zawsze gotowa z wyprzedzeniem na przybycie Twojego pojazdu. W ten sposób lepiej kontrolujesz wydatki, bo unikasz nieprzewidzianych kosztów napraw, a przy odsprzedaży pojazdu możesz liczyć na lepszą cenę.

 • Harmonogram serwisowy
 • Obsługa zapobiegawcza
 • Ochrona komponentów układu napędowego
 • Holowanie do najbliższego serwisu VOLVO Trucks

Złoty Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks

Zawsze dyspozycyjni. Zawsze dopasowanie do Ciebie. Utrzymujemy Twój samochód ciężarowy w optymalnej kondycji, co pozwala oszczędzić Twój czas i pieniądze, a także uzyskać najlepszą wartość przy odsprzedaży. Złoty Kontrakt Serwisowy VOLVO Trucks to największa dyspozycyjność Twojego samochodu ciężarowego, obsługa zapobiegawcza oraz pomoc drogowa.

 • 100% dyspozycyjności
 • Uptime Care – ustanowienie standardu dyspozycyjności i monitorowania w czasie rzeczywistym Twojego samochodu ciężarowego
 • Harmonogram serwisowy
 • Obsługa zapobiegawcza
 • Wszystkie naprawy zawarte w kontrakcie
 • Pojazd zastępczy lub rekompensata finansowa
 • Holowanie do najbliższego serwisu VOLVO Trucks

Kontrakty serwisowe

Kierowcy samochodów ciężarowych doskonale wiedzą, jak ważna jest regularna dbałość o stan techniczny samochodu. O ile w przypadku pojazdów osobowych zazwyczaj pokonuje się krótsze dystanse i w razie awarii łatwiej zorganizować sobie niezbędną pomoc, o tyle w przypadku jazdy ciężarówką po Europie stan techniczny samochodu ma znaczenie niemal pierwszorzędne. Bez względu na to, czy istotna jest dla kierowcy maksymalna dyspozycyjność samochodu do działania, czy też ma na względzie bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego, doskonałym rozwiązaniem są oferowane w naszym Autoryzowanym Serwisie Volvo Trucks kontrakty serwisowe.

Czym są kontrakty serwisowe?

Wiemy, jak ważne jest utrzymywanie optymalnego stanu technicznego samochodów, także ze względów finansowych. Oferowane przez nas kontrakty serwisowe Volvo to zaplanowana obsługa serwisowa, której koszty znane są z góry. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie zarządzanie taborem pojazdów, minimalizując ryzyko nieplanowanych przestojów oraz odpowiednio rozplanowując finanse firmy – dzięki temu koszty przeglądów i sugerowanych napraw nie są dla firmy zaskoczeniem. W efekcie – kontrakty serwisowe Volvo pozwalają kierowcom na skupienie się na tym, co najważniejsze: bezpiecznej jeździe. Dbałość o stan techniczny pojazdu zostaje oddana w ręce wykwalifikowanych mechaników, pracujących w naszym autoryzowanym serwisie Volvo Trucks. Wyróżniamy trzy kontrakty serwisowe – złoty, srebrny i niebieski.

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo

Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, poza dwoma wyższymi poziomami obsługi, oferujemy także Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo. Jest on dedykowany przede wszystkim kierowcom, którzy oczekują zwiększenia dyspozycyjności pojazdu oraz niższych kosztów jego eksploatacji.

Niebieski Kontrakt Serwisowy Volvo oferuje obsługę zapobiegawczą konkretnego modelu samochodu ciężarowego oraz harmonogram serwisowy, dzięki któremu możliwe jest planowanie działań, zmierzających do optymalizacji wydatków związanych z użytkowaniem ciężarówki. Dość szybko można odczuć nie tylko oszczędności, ale także zwiększenie dyspozycyjności samochodu, który będzie dobrze utrzymany i gotowy do drogi. W odróżnieniu od Srebrnego i Złotego Kontraktu Serwisowego Volvo wariant ten nie obejmuje napraw układu napędowego, które trzeba będzie dokonać poza kontraktem. Wierzymy, że regularna czy nawet stała opieka techniczna nad pojazdem ciężarowym oraz dobrze przygotowany harmonogram serwisowy potrafią realnie wpłynąć na poprawę żywotności poszczególnych części. Dzięki temu pojazd może służyć Klientowi o wiele dłużej, zawsze gwarantując mu bezpieczną podróż oraz niskie koszty związane z użytkowaniem.

Srebrny Kontrakt Serwisowy Volvo

Oferowany przez nas Srebrny Kontrakt Serwisowy Volvo pozwala uniknąć kosztownych niespodzianek – zwłaszcza tych, związanych z naprawami układu napędowego.

W jego skład wchodzi obsługa zapobiegawcza pojazdów, a także dostosowany do potrzeb Klienta kalendarz serwisowy. Ten wariant pomaga również skuteczniej kontrolować koszty ponoszone z powodu napraw i przeglądów technicznych samochodu, pozwalających utrzymać go w jak najlepszej kondycji. W efekcie po stronie Klienta zwiększa się dyspozycyjność pojazdu, a tym samym obniżają się koszty jego eksploatacji. Możliwa jest zdalna komunikacja ze stacją obsługi, dzięki czemu będzie ona przygotowana na przybycie Klienta celem wykonania szybkiej naprawy.

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo

Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo to najwyższy z możliwych kontraktów. Gwarantuje on maksymalną dyspozycyjność samochodu. W jego skład wchodzi obsługa zapobiegawcza, a także wszystkie naprawy samochodu ciężarowego, zapewnia on także pełną kontrolę nad ponoszonymi z tego powodu kosztami.

Dzięki temu możliwe jest całkowicie bezproblemowe użytkowanie pojazdu, a zaoszczędzony czas można przeznaczyć na dalsze rozwijanie firmy transportowej. W przypadku Złotego Kontraktu Serwisowego Volvo, pojazd nie zostanie wezwany na przegląd, dopóki nie okażę się to koniecznością. Jeśli natomiast dojdzie do potrzeby wykonania bardziej czasochłonnej naprawy, Klientowi zostanie zaoferowany pojazd zastępczy lub finansowa rekompensata. Co więcej, kalendarz serwisowy dostosowany jest do potrzeb Klienta, a stacja obsługi jest gotowa na przybycie pojazdu i wykonanie szybkiej, wymaganej naprawy.

Formularz zapytania

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

  Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

  +48 606 670 992

  Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

  call