Dołącz do nas!

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w której tradycja współgra z nowoczesnością, a każdy dzień to nowe wyzwania, okazja do rozwoju i nauki od najlepszych?
Jesteśmy stabilnym i rzetelnym pracodawcą. Stając się częścią naszego zespołu, możesz być pewny długiej współpracy, możliwości rozwoju i kształtowania przyszłości naszej firmy.
Bo wierzymy, że Twój sukces to nasz sukces.

Jesteś ambitny, umiesz pracować w zespole i znasz się na samochodach? Chcesz pracować z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji? Nie czekaj, wyślij swoje CV już dzisiaj!

Oferty pracy

Opis stanowiska

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo Trucks poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Serwisowy.

Czym się będziesz zajmował :

  • aktywne promowanie usług serwisowych,
  • terminowe i zgodne ze standardem producenta rozliczenia zleceń serwisowych oraz wystawianie faktur,
  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń,
  • sprzedaż części zamiennych,
  • dbałość o zadowolenie Klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta.

Czego oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;
  • wykształcenie techniczne;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C )
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Dobrą atmosferę w zespole,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Dostęp do wiedzy, poprzez rozbudowany system szkoleń Volvo Trucks,
  • Aktywny udział w procesach planowania i organizowania obsługi/napraw pojazdów,
  • Uczestnictwo w procesach obsługi klienta w oparciu o standardy producenta samochodów,

    Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej i przyszłej rekrutacji do Spółek z Grupy OMEGA PILZNO".
    Polityka prywatności RODO dostępna jest pod linkiem

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

    Autoryzowany Serwis Volvo Trucks z siedzibą w Pilźnie

    Poszukuje kandydata na stanowisko :   MAGAZYNIER – ZAOPATRZENIOWIEC

    • obsługa zleceń serwisowych
    • przyjmowanie, przechowywanie i składowanie towarów na magazynie
    • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
    • kompletowanie towaru i wydawanie mechanikom,
    • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową oraz systemami informatycznymi
    • gospodarowanie opakowaniami
    • zaopatrzenie w niezbędny asortyment zgłaszany przez serwis

    • szerokiej wiedzy na temat podzespołów i części samochodowych
    • wykształcenie mile widziane mechaniczne, samochodowe [średnie]
    • dobrej organizacji własnej pracy
    • dokładności, skrupulatności, asertywności
    • odpowiedzialność za powierzone zadania
    • umiejętności pracy w grupie
    • prawa jazdy kat. B (warunek konieczny)

    • motywacyjny system wynagrodzeń,
    • specjalistyczne szkolenia.
    • możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej

    Formularz zapytania

      Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

      +48 606 670 992

      call