Kariera

Dołącz do nas!

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w której tradycja współgra z nowoczesnością, a każdy dzień to nowe wyzwania, okazja do rozwoju i nauki od najlepszych?
Jesteśmy stabilnym i rzetelnym pracodawcą. Stając się częścią naszego zespołu, możesz być pewny długiej współpracy, możliwości rozwoju i kształtowania przyszłości naszej firmy.
Bo wierzymy, że Twój sukces to nasz sukces.

Jesteś ambitny, umiesz pracować w zespole i znasz się na samochodach? Chcesz pracować z prawdziwymi pasjonatami motoryzacji? Nie czekaj, wyślij swoje CV już dzisiaj!

Oferty pracy

Opis stanowiska

Autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Volvo Trucks poszukuje kandydatów na stanowisko Doradca Serwisowy.

Czym się będziesz zajmował :

  • aktywne promowanie usług serwisowych,
  • terminowe i zgodne ze standardem producenta rozliczenia zleceń serwisowych oraz wystawianie faktur,
  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń,
  • sprzedaż części zamiennych,
  • dbałość o zadowolenie Klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta.

Czego oczekujemy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;
  • wykształcenie techniczne;
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C )
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Dobrą atmosferę w zespole,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Dostęp do wiedzy, poprzez rozbudowany system szkoleń Volvo Trucks,
  • Aktywny udział w procesach planowania i organizowania obsługi/napraw pojazdów,
  • Uczestnictwo w procesach obsługi klienta w oparciu o standardy producenta samochodów,

    Prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby aktualnej i przyszłej rekrutacji do Spółek z Grupy OMEGA PILZNO".
    Polityka prywatności RODO dostępna jest pod linkiem

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

    Formularz zapytania

      Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

      +48 606 670 992

      call