Twój samochód w dobrych rękach

Nasze Centrum Likwidacji Szkód zostało wyposażone w profesjonalny i nowoczesny sprzęt, aby zapewnić Ci najwyższą jakość usług. Na miejscu czeka na Ciebie wykwalifikowany zespół z ponad 20-letnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, wykorzystujący technologię i rozwiązania Producenta. Dzięki temu masz pewność, że likwidacja szkód będzie kompleksowa i całkowita. Twój pojazd zostanie odbudowany na nowo i przywrócony do optymalnej kondycji. Gwarantujemy Ci szybkie wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Mniej formalności, krótszy czas naprawy i rozliczenie bezgotówkowe

Zależy nam na Twoim czasie i komforcie, dlatego szkodę możesz zgłosić u nas bez wizyty w zakładzie ubezpieczeń. Wszelkie rozliczenia bez problemu dokonasz bezgotówkowo.

Autoryzacja i oryginalne części

Posiadamy autoryzację VOLVO, a napraw dokonujemy wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i według wytycznych Producenta. Wszystkie wykonane przez nas naprawy objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Pomoc z ubezpieczeniem

Posiadamy umowy o współpracy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi i z chęcią pomożemy przy formalnościach. Współpracujemy z: PZU, WARTA, HESTIA

Samochód
zastępczy

Naprawa powypadkowa w naszym Centrum Napraw to nie tylko bezpieczeństwo i pewność, że Twój pojazd zostanie perfekcyjnie odbudowany, ale także możliwość kontynuowania zlecenia i powrotu w trasę, dzięki udostępnieniu Ci samochodu zastępczego na czas naprawy.

Holowanie pojazdu

Posiadamy lawetę niskopodwoziową, dwuosiową dedykowaną do transportu pojazdów ciężarowych. Odholujemy pojazd do miejsca docelowego.

Kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do ram i kabin firmy Blackhawk Heavy Duty Maxi Power, ramę naprawczą, dwusekcyjną i drugą co do wielkości w Polsce komorę lakierniczą SAIMA, nowoczesny mieszalnik farb oraz korzystamy z najwyższej jakości produktów lakierniczych, więc możesz być pewny, że naprawimy każdą szkodę, a Twój pojazd odzyska pełną sprawność.

Wykwalifikowany zespół

Twój pojazd jest w dobrych rękach. Nasi specjaliści są odpowiednio przeszkoleni, a do naprawy wykorzystują technologię i rozwiązania Producenta.

Formularz zapytania

    Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

    Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

    +48 606 670 992

    Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

    call