Nasze autoryzacje

Posiadamy duży zakres autoryzacji, co daje gwarancję, że spełniamy wysokie wymagania producentów w zakresie przygotowania warsztatu do naprawy, przeszkolenia zespołu oraz dostępu do dokumentacji. Dzięki temu możesz być pewny, że zapewnimy Tobie wygodę, bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę. Posiadamy autoryzacje:

 • Wielton
 • Wesob/wecon
 • BPW
 • KNORR
 • Haldex
 • SAF
 • WABCO

Co daje autoryzacja?

Korzystając z naszego autoryzowanego serwisu, otrzymujesz gwarancję udzielaną na części i naprawę. Masz także pewność, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych oraz technologii Producenta. Nasi fachowcy posiadają wyspecjalizowane doświadczenie i prowadzą dokładną dokumentację serwisową. Twój pojazd jest w optymalnej kondycji przez wiele lat, a przy odsprzedaży gwarantuje lepszą wartość.

Formularz zapytania

  Przesyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych przez OMEGA Truck Center sp. z o.o. w Pilźnie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z administratorem rodo@omega-pilzno.com.pl . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu odpowiedzi na zapytanie. Dane będą przetwarzane na podstawie Państwa zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Państwa dane osobowe będę przetwarzane do czasu zakończenia realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub w przypadku zgody na działania marketingowe, do czasu odwołania zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty obsługujące stronę internetową OMEGA Truck Center i Grupy OMEGA PILZNO. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegóły polityki prywatności znajdują się pod linkiem.

  Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

  +48 606 670 992

  Masz do nas pytanie? Chętnie na nie odpowiemy

  call

   

   

  Subscribe to our newsletter