Witamy na stronie OMEGA TRUCK CENTER autoryzowanego serwisu VOLVO Trucks

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą autoryzowanego serwisu Volvo Trucks, zlokalizowanego w Pilźnie, przy ulicy Kraszewskiego 44.

Korzystając z oferty autoryzowanego serwisu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości usług i efektywności napraw. Realizujemy zarówno naprawy kontraktowe, jak i gwarancyjne i pogwarancyjne pojazdów ciężarowych. Dysponujemy także serwisem mobilnym z usługami transportu lawetą czy holowaniem, funkcjonującym 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Prowadzimy również sprzedaż oryginalnych części, które dopasowujemy po numerze nadwozia, co daje możliwość dokonywania precyzyjnych i objętych gwarancją napraw.

Oddajemy do Państwa dyspozycji także szereg usług dodatkowych. Zajmujemy się serwisem naczep i przyczep, tachografów oraz opon. Przy serwisie funkcjonują myjnia TIR oraz okręgowa stacja kontroli pojazdów.

Zapraszamy do korzystania z usług autoryzowanego serwisu Volvo Trucks. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania odnośnie naszej działalności, zapraszamy do kontaktu.  

tel. +48 14 6467112 
e-mail: serwisvolvo@omega-pilzno.com.pl